«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز چهارشنبه 1402/09/08پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

برگزاری نشست هم اندیشی کیانوش گودرزی رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران با اعضاء کمیسیون رسیدگی به شکایات


به گزارش روابط عمومی روز شنبه مورخ 13 اسفندماه 1401 نشست هم اندیشی با اعضاء کمیسیون رسیدگی به شکایات با حضور کیانوش گودرزی ریاست اتحادیه ، داود بیگی نژاد نائب رئیس اول ، سمانه محرمی نائب رئیس دوم ، مهدی کرباسیان خزانه دار ، سیدعیسی آقایاری و تورج سرباز اعضاء هئیت مدیره در سالن جلسات برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی روز شنبه مورخ 13 اسفندماه 1401 نشست هم اندیشی با اعضاء کمیسیون رسیدگی به شکایات با حضور کیانوش گودرزی ریاست اتحادیه ، داود بیگی نژاد نائب رئیس اول ، سمانه محرمی نائب رئیس دوم ، مهدی کرباسیان خزانه دار ، سیدعیسی آقایاری و تورج سرباز اعضاء هئیت مدیره در سالن جلسات برگزار شد .

در این جلسه گودرزی ضمن خوشامدگویی به حضار کلام خود را اینگونه آغاز نمودند که بسیارخوشحالم که در خدمت شما هستم و سالهاست در کنار شما بودم و این امر باعث افتخار و مباهات بنده است .انتخابات به پایان رسیده و تازه کار شروع شده ، امیدوارم قدمهای مثبتی را در راه پیشبرد اهداف صنف برداریم . باعث افتخار است که در هیئت مدیره بسیار قوی و یکدست که همگی دارای اندیشه های نو هستند حضور دارم .

گودرزی ادامه داد : مشکلات این صنف درخصوص نرخ کمیسیون ، پروانه تخصصی آموزش و دفاتر استاد رسمی ، مالیات و اپلیکیشن دیوار و ... موضوعاتی نیست که به تازگی با آن روبرو شده باشیم بلکه این مشکلات چندین سال است که گریبانگیر صنف است و متاسفانه قدم مثبتی برای حل آن برداشته نشده که امیدوارم با همراهی شما و تلاش هیئت مدیره به نتیجه مطلوب برسیم .

همچنین گودرزی برگزاری کلاسهای آموزشی درخصوص رسیدگی به شکایات را از برنامه های آتی خود بیان نموده و گفت برای افزایش سطح علمی و آگاهی و تجربی اعضاء کمیسیون ، کلاسهای آموزشی با حضور آقای کرباسیان و الماسی درخصوص نخوه رسیدگی به شکایات و صدور رای بزودی برگزار خواهد شد .  صحبت از حق و حقوق مردم است ما قرار نیست از کسی طرفداری کنیم ما باید  عدالت را رعایت کنیم . طرفداری و جانبداری از شخص ممنوع است . نباید از تخلف مشاوراملاک چشم پوشی کنید چون این مورد خود ترویج بی قانونی است . مشاوراملاک نباید شرح وظایف خود را فراموش کند

علی ایحال می دانم کار شما بسیار سخت است و هجمه هم بسیار زیاد است . در کار حقوقی همیشه افراد ناراضی وجود دارند و شما به هر طرف رای بدهید ، طرف دیگر ناراحت می شود .

رئیس اتحادیه املاک ادامه داد : بر این موضوع واقفم که اعضاء کمیسیون همگی بدون دریافت مزد و خالصانه ومخلصانه کار می کنند که جا دارد از زحمات ایشان تقدیر شود . درنظر است اگر شعبه ای تعداد پرونده های صلح و سازش بیشتری داشت نیز تقدیر ویژه ای بعمل آید . این توان شما و تلاش شما است که شما را نزد مردم محبوب می کند . باید با صداقت و جان و دل کار کنیم و از خدمت به مردم لذت ببریم .

در ادامه این نشست داود بیگی نژاد ، سمانه محرمی ، سیدعیسی آقایاری ضمن خیرمقدم به حضار از زحمات بی شائبه اعضاء کمیسیون تشکر نمودند . همچنین تورج سرباز گزارشی در خصوص روند کاری کمیسیون و رسیدگی به پرونده ها ارائه نمود و درپایان نیز دکتر الماسی مواردی از قانون را متذکر و یادآور شدند . جلسه با صلوات بر محمد و آل محمد پایان یافت .

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید
آمار بازدید سایت
بازدید امروز :117
بازدید دیروز : 1037
بازدید کل : 733395
افراد آنلاین : 60

لینک های برتر

پیشنهادات