«إِنّ اَعْفَى النّاسِ مَنْ عَفَا عَنْ قُدْرَةٍ». || امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند» || (بحار الانوار، ج ۷۵ ص ۱۲۱ ح۴ )
امروز چهارشنبه 1402/09/08پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

اعطای حکم بازرسی به بازرسان اتحادیه توسط کیانوش گودرزی رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران


گودرزی : چشم و چراغ یک اتحادیه واحد بازرسی است

به گزارش روابط عمومی روز یکشنبه 21 اسفندماه جلسه ای با حضور کیانوش گودرزی ریاست و بازرسان اتحادیه در محل سالن جلسات برگزار شد .

دراین نشست پس از تلاوتی آیاتی از کلام خدا ، گودرزی خطاب به بازرسان ضمن خیر مقدم به ایشان گفت : سالهاست افتخار داشتم با تک تک شما کار کنم و در کنار شما باشم . باید بدانید همه دستگا هها و ارگانها از فعالیت واحدهای غیرمجاز ناراحت هستند ، از شما عزیزان می خواهم این موارد را مدنظر قرار داده و سرلوحه کارتان باشد . لطفا بازرسی ها را انجام دهید و پیگیر اقدام آنها باشید . درخصوص واحدهای غیرمجاز با هیچکس تعارف نداریم .

گودرزی ادامه داد : چشم و چراغ یک اتحادیه واحد بازرسی است بنابراین مسئولیت شما بسیار خطیر است و نشان می دهد جایگاه بازرسان چقدر مهم است . اینجانب جز محبت و خیر چیزی در وجود شما عزیزان سراغ ندارم .  . اعتباربخشی به سامانه املاک و مستغلات ، اعتباربخشیدن به صنف است و باید واحدهای غیرمجاز بصورت سیستمی حذف شود .

با مشکلات پیش روی اتحادیه در خصوص نرخ ، سامانه کسب و کار و اعتباربخشی به سامانه املاک و مستغلات   از شما طلب کمک میکنم . درپایان عرض میکنم  هجمه و هیاهو نسبت به صنف املاک بسیار زیاد است ، بنابراین وطیفه ما چندبرابر است و ما باید کم و کاستی های قبل را هم جبران کنیم و این مستلزم تلاش چندبرابری است  وظیفه شما هم سنگین تر است و باید به این هیئت مدیره کمک کنید و درکنارشان باشید .

در پایان این جلسه حکم بازرسی توسط کیانوش گودرزی به بازرسان اهداء شد .

دیدگاه کاربران
0 دیدگاه
شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید
آمار بازدید سایت
بازدید امروز :132
بازدید دیروز : 1037
بازدید کل : 733410
افراد آنلاین : 85

لینک های برتر

پیشنهادات